Support Chat
Dřevěná cedule FOTOKOUTEK
Dřevěná cedule FOTOKOUTEK
Dřevěná cedule FOTOKOUTEK
Dřevěná cedule FOTOKOUTEK
Dřevěná cedule FOTOKOUTEK

Cedule fotokoutek

229,00 Kč
Bez DPH

Cedule FOTOKOUTEK

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:

Dřevěná cedule "FOTOKOUTEK"

  • Rozhodně byste neměli zapomenout na dřevěné potřeby a rekvizity pro Váš fotokoutek včetně mnoha bublin s různými větami, které Vaše hosty rozhodně pobaví. Díky našim dřevěným rekvizitám budou Vaše svatební fotky ještě krásnější. Veškeré texty a tvary se dají samozřejmě měnit. Připravili jsme pro Vás dřevěnou ceduli "FOTOKOUTEK", která přitáhne pozornost Vašich svatebních hostů, kteří se budou chtít v pozdějších hodinách zvěčnit pro vaše vzpomínky.

     


CEDULE FOTO

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: