Support Chat
Dřevěná cedulka - označení svatebního výčepu
Dřevěná cedulka - označení svatebního výčepu
Dřevěná cedulka - označení svatebního výčepu
Dřevěná cedulka - označení svatebního výčepu

Označení výčepu na svatbě

229,00 Kč
Bez DPH

Dřevěná cedulka PIVO

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:   

Dřevěná cedulka - označení svatebního výčepu

  • Cedulka s nápisem a motivem PIVO se umísťuje k výčepu, kam si hosté chodí čepovat pivo. Cedulka má informační charakter. Velikost, texty a motiv je samozřejmě možné změnit.


PIVO 01

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: