Support Chat
Dřevěný svatební magnetický odznak - Strážce prstenů
Dřevěný svatební magnetický odznak - Strážce prstenů

Strážce prstenů - dřevěný magnetický odznak 02

99,00 Kč
Bez DPH

Magnetka Strážce prstenů

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:   

Dřevěný magnetický odznak - Strážce prstenů

  • Velkým trendem moderních svateb se stává tzv. Strážce prstenů. Těm se připíná na jejich oblek náš magnetický odznak. Strážce prstenů je zpravidla malé dítě, nejlépe malý chlapec, který v ruce přináší tácek se snubními prsteny ke svatebnímu oltáři. Součástí odznaku jsou dva neodymové magnety, díky kterým se nepoškodí oblek strážce prstenů.


STRAZCE 02

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: