Support Chat
Dřevěné svatební ozdobné ověsy na okna svatebních aut ve svatební koloně
Dřevěné svatební ozdobné ověsy na okna svatebních aut ve svatební koloně

Ověsy na okna svatebních automobilů 09

39,00 Kč
Bez DPH

Ověsy na okna svat. aut

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:

Dřevěné svatební ozdobné ověsy na okna svatebních aut ve svatební koloně

  • Naše dřevěné svatební ověsy jsou plnou náhradou za standardně používané mirtové věnečky. Každý ověs má na stranách připravené dva kruhové otvory, kterými se provleče barevná stuha, která se následně přivře do okna, nebo přišpendlí do gumového těsnění dveří automobilu. Naše dřevěné ověsy udělají zaručeně větší parádu než mirta a zároveň Vaše ozdobená auta budou velmi originální. Tento ověs se navíc dá personalisovat, a my Vám na něj vygravírujeme Vaše jména a datum svatby. Následně jej natřeme a zkompletujeme.


OVES 09

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: