Support Chat
Dřevěná dekorativní srdíčka bez gravírování
Dřevěná dekorativní srdíčka bez gravírování
Dřevěná dekorativní srdíčka bez gravírování
Dřevěná dekorativní srdíčka bez gravírování

Dřevěná svatební srdíčka 30 mm (10 kusů)

10,00 Kč
Bez DPH

Svatební srdíčka 30 mm

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:   

Dřevěná dekorativní srdíčka bez gravírování. 

  • Svatební srdíčka jsou vhodná jako dekorace a případně i jako pozornost pro svatebčany od novomanželů. Jde o malou pozornost, která rozhodně udělá Vašim hostům radost. Srdíčka můžete buď rozdávat na obřadu, nebo je můžete připravit na stůl před svatební hosty na svatební tabuli. Tato srdíčka jsou vhodná i na svatební stromy, na které se lepí poté, co se na ně svatebčané podepíší. Počet kusů - 10


SRDICKA 30

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: