Support Chat
Dřevěná náhradní srdíčka bez gravírování na svatební strom
Dřevěná náhradní srdíčka bez gravírování na svatební strom
Dřevěná náhradní srdíčka bez gravírování na svatební strom
Dřevěná náhradní srdíčka bez gravírování na svatební strom

Náhradní dřevěná svatební srdíčka 30 mm (10 kusů)

99,00 Kč
Bez DPH

Svatební srdíčka 30 mm

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:   

Dřevěná náhradní srdíčka 10 ks bez gravírování na svatební strom. 

  • Tato svatební srdíčka jsou vhodná jako náhradní srdíčka na nalepení na svatební stromy - guest booky. Uvedená cena je za 10  ks. Na srdíčka se Vaši svatební hosté podepíší a následně je nalepí pomocí lepidla na svatební strom, nebo jinou knihu hostů.


SRDICKA 30 STROM

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: