Support Chat
Extrémně silný neodymový magnet na dřevěné svatební vývazky
Extrémně silný neodymový magnet na dřevěné svatební vývazky

Magnet silný NEODYM na vývazky 1ks

4,50 Kč
Bez DPH

Magnet na vývazky

Počet

  • Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí. Přistupujeme zodpovědně k osobních údajům, která nám předáváte. Je pro nás důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme korektně, v souladu s platnými právními předpisy. Dbáme na to, aby osobní údaje, které od Vás získáme, byly v bezpečí.
  • Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.  Všechny naše zásilky jsou odesílány s nálepkou "křehké". Se zásilkami je po celou dobu doručení zacházeno s vysokou opatrností.
  • Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba. Celý proces výroby našich výrobků je založený na vlídné komunikaci se zákazníkem. Zákazník nám pošle na e-mail podklady (jména, datum svatby... atp.) dále seznam vybraných produktů. Následně vytvoříme grafické návrhy ke schválení. Po provedení platby je zahájena výroba.

O produktu:  

Extrémně silný neodymový magnet na dřevěné svatební vývazky

  • Díky našim extrémně silným neodymovým magnetům, již nemusíte ničit své drahé svatební obleky svědků a šaty svědkyň i družiček, a zároveň všech Vašich svatebčanů, kteří by si jinak museli propichovat klopy a šaty špendlíky, tak jak se to dělalo doposud. Snažíme se naše výrobky neustále inovovat a společně s tím přišel nápad používat silné neodymové magnety, které Vám bez problémů vydrží po celou dobu obřadu, svatební hostiny i svatebního veselí. Vzhledem k síle magnetů je pro děti obtížné tyto vývazky silou sundat, nicméně varujeme před případným spolknutím magnetu malými dětmi. Každopádně je tato varianta upínání vývazků rozhodně bezpečnější, než používání špendlíků. Magnety vždy objednávejte ve dvojnásobném množství, podle toho kolik máte vývazků. V případě, že budete na vývazek upevňovat více dekorací, jako například květiny, velké mašle a tak podobně, doporučujeme vybrat větší a silnější magnety, které také najdete v naší nabídce.


MAGNET 01

Specifické reference

Komentáře

16 dalších produktů ve stejné kategorii: